* Kontaktinformācija tiks izmantota tikai, lai informētu par Sony foto skolas norisi

Lekciju Kalendārs

Apmeklē Sony foto skolu un sāc bildēt jaunā kvalitātē!

Izmanto iespēju un reģistrējies Sony foto skolai, ja esi iegādājies Sony E-mount tipa fotokameru kādā no Sony Center, Elkor, Euronics vai RD Elektronics veikaliem visā Latvijā.

Tu varēsi uzzināt, uz ko ir spējīga tava jaunā kamera. Apgūsi tās dažādās funkcijas, kā arī kompozīcijas, gaismas un ekspozīcijas pamatlikumus, kurus varēsi izmēģināt praksē. Papildu tam profesionāli fotogrāfi dalīsies pieredzē, kā bildēt ainavas, cilvēku portretus, kustīgus objektus un pilsētvidi. Sony pārstāvji tev pastāstīs par kameru tehnisko aprīkojumu, objektīvu izvēli un atbildēs uz tev interesējošiem jautājumiem.

Reģistrējies, lai pieteiktos foto skolai sev ērtā laikā:
  • Dalības maksa 5 EUR (tehnisko izdevumu segšanai). Apmaksu ir iespējams veikt nodarbības dienā skaidrā naudā pirms nodarbības sākuma.
  • Nodarbības notiek Rīgā, precīzu norises vietas adresi iespējams noskaidrot kalendārā pie nodarbības apraksta sadaļā 'Reģistrācija'.
  • Norises laiks: sestdienās no plkst. 11.00 līdz 17.00
Sony foto skolu vada profesionāli fotogrāfi, kuri palīdzēs uzlabot tavas fotogrāfa iemaņas un iedvesmos bildēt vēl aizrautīgāk.

Nodarbības norsinās gan latviešu, gan krievu valodā.

Nikolajs Šelušenkovs
Profesionāls fotogrāfs, foto skolas „PORTRET” vadītājs un Baltijas Starptautiskās Akadēmijas pasniedzējs. Aktīvi piedalās un organizē izstādes, dažādus foto projektus un meistarklases. Pamatā darbojas klasiskās melnbaltās fotogrāfijas žanrā, ir atzīts portretists un vairāku starptautisko fotokonkursu laureāts.
Mārtiņš Vanags
Ar fotogrāfiju aizraujas kopš bērnības, profesionāli kopš 2003.gada. Šobrīd iecienītākais žanrs ir dabas fotogrāfija un klasiskā melnbaltā fotogrāfija. Aizrautīgi interesējas par fotogrāfijas vēsturi un jaunākajām tehnoloģijām. Devīze veiksmīgām fotogrāfijām: „Galvenais ir būt īstajā laikā, īstajā vietā!” http://www.martinsvanags.lv
Mārcis Baltskars
Profesionāls fotogrāfs, vairākkārt ieguvis Latvijas un starptautiska mēroga atzinību. 2017. gadā ierindojies pasaules kāzu fotogrāfu TOP100. Pārliecināts, ka "izcilus profesionāļus ikvienā jomā veido talants un ieguldītais darbs!" http://www.baltskars.lv/
Kaupo Kikkas
Viens no izcilākajiem igauņu portreta fotogrāfiem, kurš fotgrāfējis daudzus slavenus māksliniekus, tostarp Arvo Pertu un Stingu. Kaupo ir starptautiski godalgots un arī ikdienā pārsvarā strādā ārzemēs - Vācijā, Lielbritānijā un ASV. Viens no jaunākajiem Kaupo darbiem ir "Story od One Hundred" - veltījums Igaunijas simtgadei, kurā attainots mūsdienu Igaunijas socioloģiskais portrets.
Reiko Beitz
Sony video produktu tehniskais eksperts.
Rolands Rekke
Ghetto TV vadītājs.